Se pridružujem ...

LP,
Matjaž

On Wed, 2006-09-20 at 14:55 +0200, Marko wrote:
> Prosil bi nekoga, ce poskenira/slika tisti list ali dva, ki smo jih 
> dobili za trgovanje z vrednostnimi papiriji od Ane Saše na Avd. vajah, 
> pa se nekaj je bilo se mi zdi...
> ...in mi poslje na mail.
> Sem nekje zalozil.
> 
> Hvala
> 
> LP,M
> 
> Viljem Dernikovic wrote:
> > Na pisnem izpitu imaš lahko vse.
> >
> > Lp,
> > Vili
> >
> > -----Izvirno sporočilo-----
> > Od: [EMAIL PROTECTED]
> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Marko
> > Poslano: 18. september 2006 9:32
> > Za: FRIClist
> > Zadeva: Re: [Friclist] IS - pisni izpit?
> >
> > Zanima me ali je na pisnem izpitu iz Informacijskih Sistemov dovoljeno 
> > imeti kake pripomocke na izpitu (resene vaje, izpite, vsaj kak list,...)?
> >
> >
> > Hvala
> >
> >
> > LP,M
> >
> >
> >
> >   
> 


Reply via email to