Miha Cirman Wed, 20 Sep 2006 12:08:22 -0700
Živjo, a je mogoče kdo na listi, ki bi bil za izredni rok MOS? Asistent je načeloma za izredni rok, samo še s profesorjem morm govorit.
pm