Hm mene pa zanima kdaj je sploh vpis ocene (to je pri profesorju)? Na e-studentu nic ne pise.

----- Original Message ----- From: "Domen Grabec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, September 21, 2006 8:43 AM
Subject: [Friclist] VP ogled


Tisti k grete dans na ogled. A lahko kdo prasa Jaklica, ce bo on dans vpisal
ocene v estudenta? Fajn bi blo glede na to da je ju3 vpis...

LP, Domen


Reply via email to