urostheman Fri, 22 Sep 2006 00:30:41 -0700
Navajanje Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]>: > A je Jaklic ksnmu vpisal oceno ze v el. index? Nekak bi blo fajn da bi jo do > dans... :P > > LP, Domen >
Nope. Še čakam. >:-(