Navajanje Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]>:

> A je Jaklic ksnmu vpisal oceno ze v el. index? Nekak bi blo fajn da bi jo do
> dans... :P
>
> LP, Domen
>


Nope. Še čakam. >:-(


Reply via email to