Kot mi je bilo receno, se lahko vpises v naslednji letnik do petka 29.9.06.
Vpises se pa na referatu. Glede vpisnega lista pa ne vem, mrbit da ga
sprinta takrat, ko se vpisujes.

On 25/09/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

A kdo slucajno ve kdaj bo ta tedn se mogoče vpisat? Kako je ze z
e-studentom
da lahko un list izpolnes samo dan prej?

LP, Domen




--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to