Kot mi je bilo receno, se lahko vpises v naslednji letnik do petka 29.9.06. Vpises se pa na referatu. Glede vpisnega lista pa ne vem, mrbit da ga sprinta takrat, ko se vpisujes.
On 25/09/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A kdo slucajno ve kdaj bo ta tedn se mogoče vpisat? Kako je ze z e-studentom da lahko un list izpolnes samo dan prej? LP, Domen
-- lp, Domen Gostincar
