Ja...

Res pa je, da imamo za ustne _baje_ 3 mesece časa, res pa je tudi, da je konec šolskega leta in se je nekaterim treba še vpisati. ;)

LP,
Matjaž

On Sep 27, 2006, at 12:13 PM, Jernej Vrcko wrote:

Aha, torej, če prav razumem, bodo ogledi v ponedeljek 2.10. ob 9h, ustni zagovori, kamor se je treba najaviti profesorju preko maila?, pa ravno tako
v ponedeljek in sicer ob 10h?!

Pa hvala za informacijo!

LP,
Jernej

On 9/27/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Hvala za informacijo!

LP,
Matjaž

On Sep 27, 2006, at 11:59 AM, Damjan Vavpotič wrote:

> Govorilne ure pri prof. Krisperju bodo po novem v ponedeljek ob
> 10h. Takrat
> bodo tudi ustni izpiti.
>
> Lep pozdrav,
> Dr. Damjan Vavpotič
>
> Univerza v Ljubljani
> Fakulteta za računalništvo in informatiko
> Laboratorij za informatiko
>
> Tržaška 25
> 1000 Ljubljana
>
> -----Original Message-----
> From: Matjaž Horvat [mailto:[EMAIL PROTECTED]
> Sent: Wednesday, September 27, 2006 11:24 AM
> To: [EMAIL PROTECTED]
> Subject: Re: INFORMACIJSKI SISTEMI- rezultati pisnega izpita
>
> Pozdravljeni!
>
> Predvidevam, da so ustni izpitih ob torkih in da se predhodno
> najavimo prof. Krisperju.
>
> Hvala za informacijo in lep dan,
> Matjaž Horvat
>
> On Sep 27, 2006, at 10:09 AM, "" <[EMAIL PROTECTED]>
> <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
>> Rezultat pisnega izpita je XX tock od 100 moznih.
>> Skupaj ste dosegli XX tock.
>>
>>  Meja za pozitivno oceno je 50.
>>
>> Ogled izpitov bo v ponedeljek 2.10. ob 9h.
>>
>> XX, YY in ZZ ste pisali pozitivno, vendar vas ni bilo
>> mogoce vpisati v e-student, ker se na izpit niste prijavili.
>> Oglasite se na ogledih.
>
>
>





--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta


Reply via email to