On Fri, 2006-09-29 at 07:29 +0100, Janez Mišič wrote:
> Čestitke vsem, ki se jim je odvalil kamen od srca!!! (tudi jaz
> sem med srečneži) :)

Jah, ce je tole res .. je to prvo humana in pametna zadeva, ki so jo
sproducirali na nasem faksu..

a.


Reply via email to