On Fri, 2006-09-29 at 07:29 +0100, Janez Mišič wrote: > Čestitke vsem, ki se jim je odvalil kamen od srca!!! (tudi jaz > sem med srečneži) :)
Jah, ce je tole res .. je to prvo humana in pametna zadeva, ki so jo sproducirali na nasem faksu.. a.
