Hvala za sporocilo. Ravno na estudenta se nism spomnu.

Betalord <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Pozor: zjutraj nimamo predavanj iz 
operacijskih sistemov (piše na 
e-študentu), da ne bo kdo brezveze hodil :-) 




                
---------------------------------
Do you Yahoo!?
 Everyone is raving about the  all-new Yahoo! Mail.

Reply via email to