Hvala za sporocilo. Ravno na estudenta se nism spomnu.
Betalord <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Pozor: zjutraj nimamo predavanj iz
operacijskih sistemov (piše na
e-študentu), da ne bo kdo brezveze hodil :-)
---------------------------------
Do you Yahoo!?
Everyone is raving about the all-new Yahoo! Mail.
