V torek me ni bilo na faxu, pa me zanima, kaj ste se kej zmenil pri IS in pa 
OOS.. Predvsem glede vaj - kdaj začnejo, termini, skupine?Lep pozdrav,Simon
_________________________________________________________________
Stay connected with the news, people, places and online services that matter to 
you on Live.com
http://www.live.com/getstarted.aspx?icid=T001MSN30A0701 

Reply via email to