V torek me ni bilo na faxu, pa me zanima, kaj ste se kej zmenil pri IS in pa OOS.. Predvsem glede vaj - kdaj začnejo, termini, skupine?Lep pozdrav,Simon _________________________________________________________________ Stay connected with the news, people, places and online services that matter to you on Live.com http://www.live.com/getstarted.aspx?icid=T001MSN30A0701
