Zdravo!

> Ka je res baje neko domačo nalogo dal Vlado da treba do pondeljka
> narest?.....pa če je res naj nekdo napiše kaj

Koliko vem, je to pri VISu dal Jurisic. Batagelj ni nic dal (ali pa sem
jaz ta del prespal).


Mitar


Reply via email to