Zdravo! > Ka je res baje neko domačo nalogo dal Vlado da treba do pondeljka > narest?.....pa če je res naj nekdo napiše kaj
Koliko vem, je to pri VISu dal Jurisic. Batagelj ni nic dal (ali pa sem jaz ta del prespal). Mitar
Zdravo! > Ka je res baje neko domačo nalogo dal Vlado da treba do pondeljka > narest?.....pa če je res naj nekdo napiše kaj
Koliko vem, je to pri VISu dal Jurisic. Batagelj ni nic dal (ali pa sem jaz ta del prespal). Mitar