Lp, Simon
Izredni rok je 14. novembra. A ima še kdo za narest MIS za nazaj? Rabil bi
namreč zapiske z lanskih avditornih vaj.
- [Friclist] Modeliranje in simulacije Simon Vrhovec
- Re: [Friclist] Modeliranje in simulacije Ivan Turkovic
- Re: [Friclist] Modeliranje in simulacije Simon Vrhovec
