zelo bi bil vesel, če bi bil nekdo tko prijazen in mi napisal navodila za 3. domača nalogo. bil sem na predavanjih samo prvi 2 uri potem sem moral it, ker sem imel ene obveznosti. pa če mi lahk še nekdo pove naslov domače strani od OS1.
LP, valentin 2006/10/23, Mitar <[EMAIL PROTECTED]>:
Zdravo! > A mi lahko nekdo prosim napiše, kaj je dans dal za domačo nalogo. Tokrat so navodila zelo dolga in komplicirana, resitev pa se meni zdi, da je vec ali manj trivialna, saj smo vse povedali na predavanjih. Priporocam, da kdo to poskenira ... Mitar
