mi imamo v sredo ob 14.00 On 10/24/06, Andraž Drčar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Pozabil sem se napisati na list za vaje iz ZVRS, pa mi je asistent, rekel naj pridem na poljuben termin. A mi lahko kdo pove kateri sploh so termini, ker si nisem zapomnil. Hvala LP
