Zdravo,
Med 10.00 in 17.00 bi na hodniku pred knjižnico postavili manjšo razstavo stare računalniške opreme
Ja, tukaj gre za mali Kiberpipin racunalniski muzej :) (http://www.kiberpipa.org/muzej/). Naceloma smo zmenjeni in smo za, ne bo sla seveda cela zbirka ampak klasiki, C64, XT in se kaj. Tako da opreme bi jaz rekla kar domacih racunalnikov, manjsih stvari ne bomo nosili. Zanima me, ce bi imel kdo cas pomagat nosit teh par racunalnikov?:D LP Dunja
