Zdravo,

Med 10.00 in 17.00 bi na hodniku pred knjižnico postavili manjšo
razstavo stare računalniške opreme

Ja, tukaj gre za mali Kiberpipin racunalniski muzej :)
(http://www.kiberpipa.org/muzej/). Naceloma smo zmenjeni in smo za, ne
bo sla seveda cela zbirka ampak klasiki, C64, XT in se kaj. Tako da
opreme bi jaz rekla kar domacih racunalnikov, manjsih stvari ne bomo
nosili.

Zanima me, ce bi imel kdo cas pomagat nosit teh par racunalnikov?:D

LP Dunja

Reply via email to