1. vprašanje pri podatkih - zadnji 2 vrstici: - kaj pomeni prvi podatek N10 oz. N15 - kaj pa pomeni T01 in T02
2. stružnica mora izrezati tako kupolo kot je na skici? začne v točki z(-25), x(0) in konča v z(25), x(0)? 3. napodlagi česa se potem določi dT? 4. razvrstitev je potrebno predstavit s Ganttovim diagramom ali kako drugače? zelo bi bil vesel, če bi mi lahko nekdo pomagal. lp, val 5.11.06 je [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
Tukajle so napisana navodila: http://www.fri-info.net/forum/viewtopic.php?p=100091#100091 lp. Quoting Valentin Ilja¾ <[EMAIL PROTECTED]>: > jaz bi tud rad zvedel, kaj za 3. domaèo. a bi bil kdo tko prijazno pa na > hiter napiso navodila. > > prosim, lp >
