1. vprašanje pri podatkih - zadnji 2 vrstici:
- kaj pomeni prvi podatek N10 oz. N15
- kaj pa pomeni T01 in T02

2. stružnica mora izrezati tako kupolo kot je na skici?
začne v točki z(-25), x(0) in konča v z(25), x(0)?

3. napodlagi česa se potem določi dT?

4. razvrstitev je potrebno predstavit s Ganttovim diagramom ali kako
drugače?

zelo bi bil vesel, če bi mi lahko nekdo pomagal.

lp, val

5.11.06 je [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:

Tukajle so napisana navodila:
http://www.fri-info.net/forum/viewtopic.php?p=100091#100091

lp.


Quoting Valentin Ilja¾ <[EMAIL PROTECTED]>:

> jaz bi tud rad zvedel, kaj za 3. domaèo. a bi bil kdo tko prijazno pa na
> hiter napiso navodila.
>
> prosim, lp
>



Reply via email to