Ja prijavit se je bilo potrebno - napisat na list na predavanjih. Fora
je v tem, da smo udelezenci opraviceni izdelave seminarskih nalog, ki
bodo prisle v drugem semestru. Uradno bo treba napisat porocilo o
seminarju, neuradni viri pa pravijo, da nam tudi tega ne bo potrebno. Je
pa baje grozen dolgcas. Tako da nam nekaj piv v bljižni oštariji gotovo
ne uide. ;) Pazit bo treba edino na čekiranje - moji obveščevalni viri
pravijo, da 2x-3x pregleda prisotnost.
lp,
Jure Cerjak wrote:
ehh, prijavljene? a se je blo treba prijavt? Sicer je program zanimiv kot
koticek tete Justi, ampak vseeno...
Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Luka, hvala.
Drugac je mihelÄiÄ v petek neki pizdil in je zdaj zadeva obvezna za vse
prijavljene. Tak da, bojo po moje milijone ob 19 sli kolegi :).
lp,
l
---------------------------------
Sponsored Link
Mortgage rates near 39yr lows. $420,000 Mortgage for $1,399/mo - Calculate new
house payment