Zdravo
 
Ne propagiram nobenega podjetja ( itak delam za njihovo konkurenco ), pač pa
me je kolega z ekonomskega faksa opozoril na stran 
 
http://www.snt.si/Content.Node/company/Stipendije.php
 
kjer razpisujejo štipendije za študente 3. ali 4. letnik FRI use smeri, tako
da če kdo nima štipendije naj poizkusi.
 
 
Lp Matej
 
 

Reply via email to