Zdravo Ne propagiram nobenega podjetja ( itak delam za njihovo konkurenco ), pač pa me je kolega z ekonomskega faksa opozoril na stran http://www.snt.si/Content.Node/company/Stipendije.php kjer razpisujejo štipendije za študente 3. ali 4. letnik FRI use smeri, tako da če kdo nima štipendije naj poizkusi. Lp Matej
