On 11/18/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A je ta teden u cetrtek ali petek profesor povedal se kaj o seminarjih? Bilo bi ql, da napisemo katere teme smo si zbrali. Vem, da je rekel, da ima lohk tud vec folka isto temo, sam najbrz ne bo glih prevec srecen, ce ma 7 folka isto.LP Mitja
13., 15., 16. in 17. naloga so nekako zasedene (za vsako od teh se je ze prijavilo 3-4 ljudi) ostalo se je prosto (16. bi se mogoce en lahko vzel, ostale 3 pa zagotovo vec ni mozno dobiti)... lp, tomi
