On 11/18/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A je ta teden u cetrtek ali petek profesor povedal se kaj o seminarjih?
Bilo bi ql, da napisemo katere teme smo si zbrali.
Vem, da je rekel, da ima lohk tud vec folka isto temo, sam najbrz ne bo glih
prevec srecen, ce ma 7 folka isto.

LP
Mitja


13., 15., 16. in 17. naloga so nekako zasedene (za vsako od teh se je
ze prijavilo 3-4 ljudi) ostalo  se je prosto (16. bi se mogoce en
lahko vzel, ostale 3 pa zagotovo vec ni mozno dobiti)...


lp,
tomi

Reply via email to