Ce slucajn koga zanima pa se ne ve, tole mi je asistent napisov.

Lp, Ana

-----Original Message-----
From: Oliver Dragicevic [mailto:[EMAIL PROTECTED] 
Sent: Sunday, November 19, 2006 5:09 PM
To: Ana Kranner
Cc: [EMAIL PROTECTED]
Subject: Re: VIS

Pozdravljeni,

Naceloma lahko pridete na kolokvij. A vsekakor je zazeljeno, ce vemo
vnaprej, koliko studentov 4. letnika bo prislo, saj so kapacitete
predavalnic kljub vsemu omejene.

Lep pozdrav,

Oliver Dragicevic


> Zanima me, če 4. letniki lahko pridemo na kolokvij za VIS in če se
> moramo
> kje prijaviti.
>
> Hvala za odgovor.
>
> Lep pozdrav, Ana Kranner



Reply via email to