Ce slucajn koga zanima pa se ne ve, tole mi je asistent napisov. Lp, Ana
-----Original Message----- From: Oliver Dragicevic [mailto:[EMAIL PROTECTED] Sent: Sunday, November 19, 2006 5:09 PM To: Ana Kranner Cc: [EMAIL PROTECTED] Subject: Re: VIS Pozdravljeni, Naceloma lahko pridete na kolokvij. A vsekakor je zazeljeno, ce vemo vnaprej, koliko studentov 4. letnika bo prislo, saj so kapacitete predavalnic kljub vsemu omejene. Lep pozdrav, Oliver Dragicevic > Zanima me, če 4. letniki lahko pridemo na kolokvij za VIS in če se > moramo > kje prijaviti. > > Hvala za odgovor. > > Lep pozdrav, Ana Kranner
