http://stevilkaena.blogspot.com/2006/11/fri-pvis-lotus-notes.html

a wrote:
On Sun, 2006-11-19 at 12:06 +0100, Alen Loncaric wrote:

Je pvis domino server sploh dostopen od zunaj ce je kako dostopam do
njega, kako prepricas lotus da ga bo nasu :-)

Se pridruzujem vprasanju? Torej je mozno instalirati samo Lotus Notes in
uvoziti svoj Domino certifikat (ki sicer se ne vem, kje ga najdem) in se
povezati na Domino streznik na faksu?? Je kdo ze to naredil?

lp,
 a.



__________ NOD32 1876 (20061121) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com




Reply via email to