seveda ima tudi za serverje tudi si-genca.

pa še to: za godaaddy bo ravno tako jamralo, saj pri nass večina nima njega na listi zaupanja vrednih overiteljev. in ravno v tem je velika prednost sigen-ca. imo, je godaxddy vseen če si ga sam kreiraš, ista figa. škoda dnarja zanj.

----- Original Message ----- From: "Mitar" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, November 23, 2006 11:40 PM
Subject: Re: [Friclist] Ceritifkat


Zdravo!

Če hočeš certifikat od Root CAja, katerega javni ključi so v modernih
 brskalnikih, mislim da ne boš našel poceni rešitve.

Nasel sem tole:

https://www.godaddy.com/gdshop/ssl/ssl.asp?se=%2B&ci=271

To je pa ze skoraj sprejemljivo. 200 $ za tri leta.

Ima pa itak večina uporabnikov dandanes nameščen CA javni ključ od
SIGENa, ki izdaja certifikate tudi za strežnike.

Heh. Kolikor jaz vem, nima. Razen ce si student FRIja in moras imeti
certifikat.

Zakaj ne obstaja kaksen zastonj "open source" CA, ki bi ga imel Firefox?


Mitar




Reply via email to