vsi k hocte bit skupi morte pod fakulteta isto napisat (recimo: pedagoska ;))
mi smo fri-uni pisal. Lp, jasna On 11/30/06, Miha Cirman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
sam en navset, KABINA če ne morš spat sred recepcije in po lastni izkušnji, KABINA če bi vedu, kako bo, bi jo sam zakupu, vsekakor vredno 5k al kolk pride pol na osebo, pa ne za ponoč, za podnev, da k seb prideš :)))) :D pm -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Domen Gostincar Sent: Thursday, November 30, 2006 3:43 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Absolvent Pa v hotelu bomo spal, zajtrke bomo mel, pa kako kabino na ladji si bomo skup rezerviral za potovalke. Ampak to nas vse še čaka. On 30/11/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Eni smo se ze prjavl :) tko kt je napisala petra: > >Na zadnjem srečanju za absolventski izlet, je bila podana ideja, da se na > >izlet odpravimo na Kreto v drugem terminu (25.9- 5.10), 10 dni, ladja- > >letalo. > >Cena izleta je 84.990 SIT/ 354,66 EUR. > Mi smo dobl se 5 jurjov cenej, pa za vecerje smo se odlocil da jih ne bomo > vzel. > > Lp, Ana :) > > > -- lp, Domen Gostincar
