Se ena tema za studentsdi svet. Prejsnje leto so imeli lahko 1list za 1. in 2 za drugi kolokvij, ce se ne motim. Tako da lahko izhajamo iz tega.
On 12/1/06, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Andraž Drčar wrote: > Kaj imamo lahko s sabo na kolokviju? > > Ali so kje kaksne vaje na netu? Na ucilnici sem nasel le prosojnice > predavanj ... > > LP > Asistent nam v torek se ni znal povedat kaj tocno lahko na kolokviju imamo. Omenjal je bronštajna, zapiske, kalkulator ... Prav tako me zanima kaj točno pišemo, glede na to da je torkova skupina vsaj en teden v zaostanku. Obljubljenih domačih nalog z rešitvami verjetno ne bomo dočakali.
