Črt Gorup wrote:
lahko prosim kdo, ki je bil v četrtek prisoten na predstavitvi
projekta v laboratoriju malo več pove o tem projektu.
Ni bilo povedanega kaj dosti več, kot je pisalo na plakatu v avli in še
piše tule http://www.fri.uni-lj.si/si/lrss/studentski_projekti/ .
Nekatere druge stvari:
- najprej bomo začeli z osnovimi "predpripravami": inštalacija OS Linux
na eno kišto, postavitev spletne strani o tem projektu (redno ažuriranje
s strani vseh sodelujočih o napredku in rezultatih), vzpostavitev
mailing liste sodelujočih ipd.
- najprej bo imel neko predavanje prof. Zimic, potem bodo sledila tudi
predavanja oz. seminarji s strani Iskratela, mogoče tudi kakšna
"ekskurzija v Iskratel". Termini teh predavanj in seminarjev bodo
prilagojeni našim željam in zmožnostim
- hitrost projekta bomo narekovali udeleženci, povdarek je na
pridobivanju izkušenj iz skupinskega dela, "sami sebi bomo vodstvo"
(t.j. niti Iskratel niti Mraz oz Zimic ne bosta direktno narekovala, kaj
nam je v določenem trenutku narediti - oni so tu kot mentorji). Tudi ni
nobenih rokov, projekt je časovno neomejen: v smislu, ko naredimo neko
delujočo rešitev, ni nujno da končamo s projektom - lahko stvar
izpopolnjujemo še naprej
- preučiti bo seveda potrebno tudi kaj literature, katero nam bodo
priskrbeli v laboratoriju
To je več ali manj to. Od torka, ki prihaja, dalje, bo na voljo kišta,
in projekt se lahko prične. Prvo predavanje bo 19.12.
Lp, Andrej