Črt Gorup wrote:
lahko prosim kdo, ki je bil v četrtek prisoten na predstavitvi
projekta v laboratoriju malo več pove o tem projektu.
Ni bilo povedanega kaj dosti več, kot je pisalo na plakatu v avli in še piše tule http://www.fri.uni-lj.si/si/lrss/studentski_projekti/ .

Nekatere druge stvari:
- najprej bomo začeli z osnovimi "predpripravami": inštalacija OS Linux na eno kišto, postavitev spletne strani o tem projektu (redno ažuriranje s strani vseh sodelujočih o napredku in rezultatih), vzpostavitev mailing liste sodelujočih ipd. - najprej bo imel neko predavanje prof. Zimic, potem bodo sledila tudi predavanja oz. seminarji s strani Iskratela, mogoče tudi kakšna "ekskurzija v Iskratel". Termini teh predavanj in seminarjev bodo prilagojeni našim željam in zmožnostim - hitrost projekta bomo narekovali udeleženci, povdarek je na pridobivanju izkušenj iz skupinskega dela, "sami sebi bomo vodstvo" (t.j. niti Iskratel niti Mraz oz Zimic ne bosta direktno narekovala, kaj nam je v določenem trenutku narediti - oni so tu kot mentorji). Tudi ni nobenih rokov, projekt je časovno neomejen: v smislu, ko naredimo neko delujočo rešitev, ni nujno da končamo s projektom - lahko stvar izpopolnjujemo še naprej - preučiti bo seveda potrebno tudi kaj literature, katero nam bodo priskrbeli v laboratoriju

To je več ali manj to. Od torka, ki prihaja, dalje, bo na voljo kišta, in projekt se lahko prične. Prvo predavanje bo 19.12.

Lp, Andrej



Reply via email to