... se nekako ne odziva.Kako pričakujejo, da naj do jutri oddamo domače naloge, če nam zadnji vikend podrejo server? Ja, nalogo delam zadnji trenutek. In ne, nimam ažurne replikacije pri sebi (cca 2 dni dela, si že sam dovolj očitam zaradi tega :-[ ).
LP, Tadej
