... se nekako ne odziva.

Kako pričakujejo, da naj do jutri oddamo domače naloge, če nam zadnji vikend podrejo server? Ja, nalogo delam zadnji trenutek. In ne, nimam ažurne replikacije pri sebi (cca 2 dni dela, si že sam dovolj očitam zaradi tega :-[ ).

LP, Tadej

Reply via email to