Jernej Jerebic Mon, 04 Dec 2006 09:33:49 -0800
no se jaz dodam eno vprasanje :) a je mogoce povedal kdaj ima katera skupina vaje v cet. in v petek? gre se za 4 letnik PO. hvala :)
-- Lp, Jernej