Lahko bi mu predlagali, da ta cas izkoristi za popravljanje domacih nalog...

LP

On Thu, 07 Dec 2006 01:00:57 +0100, Betalord <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Jutri vaj ni, poglej e-student.
Paste:

Zaradi napake v demonstracijskem sistemu bodo jutri, 7/12/06, vaje iz OS odpadle. Nadomestili jih bomo naslednji teden.
LP, R.Mahkovic


----- Original Message ----- From: "Andraz Drcar" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Wednesday, December 06, 2006 7:37 PM
Subject: [Friclist] OS vaje


Ali so jutri ze vaje po skupinah (1. skupina ob 7:30)?

LP





Reply via email to