Ja isto je.

On 12/8/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

LS imamo OPO pri Robiču. Vsaj za enkrat. In glede na to da so zapiski na
netu za OPO oplemeniteni zaapiski za OS sklepam da je to isto.

Reply via email to