Iz domace strani:
http://ai.fri.uni-lj.si/dorian/uisp/uispinfo.htm

Tekmovanje v prvi seminarski nalogi bo v sredo 13.12.2006 ob 7:30 v LRI-2! Vmesnik za tekmovanje je na voljo tule. Preizkusite ga pred tekmovanjem!!!

Za Dejana: Mislim, da je to kar edini rok.

----- Original Message ----- From: "Marko Kotar" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Monday, December 11, 2006 1:06 AM
Subject: Re: [Friclist] RE:UISP:Sodnik


Nekaj smo se pogovarjali za v sredo. Ne vem kaj je tocno. Ce se prav spomnim je rekel Dorian, da bo probal zrihtat eno od vecjih laboratorijev in to v sredo okol 8mih oziroma 7mih. Tekmovanje naj bi pa trajalo priblizno 3 ure.

Sodnik ima nek cudn bug, ki ni kriticen. Izpise ne vem kolkrat sporocilo, da je poteza neveljavna, ko kliknem na napacen gumb. Najbrs deluje pravilno, ce igrata 2 programa.

Hvala za sodnika. Zaenkrat sem z njim zadovoljen. Velik bols kot v konzoli tipkat stevilke in gledat amaterski izpis na ekran, gruntat kater stolpec je kater, in tako dalje.

Marko

and pan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: A ni tekmovanje v torek, 12.12.2006, namreč tako piše tudi na strani vaj?!?

lp, andpan

____________________
http://www.email.si/





---------------------------------
Everyone is raving about the all-new Yahoo! Mail beta.



Reply via email to