Iz domace strani:
http://ai.fri.uni-lj.si/dorian/uisp/uispinfo.htm
Tekmovanje v prvi seminarski nalogi bo v sredo 13.12.2006 ob 7:30 v LRI-2!
Vmesnik za tekmovanje je na voljo tule. Preizkusite ga pred tekmovanjem!!!
Za Dejana: Mislim, da je to kar edini rok.
----- Original Message -----
From: "Marko Kotar" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Monday, December 11, 2006 1:06 AM
Subject: Re: [Friclist] RE:UISP:Sodnik
Nekaj smo se pogovarjali za v sredo. Ne vem kaj je tocno. Ce se prav
spomnim je rekel Dorian, da bo probal zrihtat eno od vecjih laboratorijev
in to v sredo okol 8mih oziroma 7mih. Tekmovanje naj bi pa trajalo
priblizno 3 ure.
Sodnik ima nek cudn bug, ki ni kriticen. Izpise ne vem kolkrat sporocilo,
da je poteza neveljavna, ko kliknem na napacen gumb. Najbrs deluje
pravilno, ce igrata 2 programa.
Hvala za sodnika. Zaenkrat sem z njim zadovoljen. Velik bols kot v konzoli
tipkat stevilke in gledat amaterski izpis na ekran, gruntat kater stolpec
je kater, in tako dalje.
Marko
and pan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: A ni tekmovanje v torek, 12.12.2006,
namreÄ tako piÅ¡e tudi na strani vaj?!?
lp, andpan
____________________
http://www.email.si/
---------------------------------
Everyone is raving about the all-new Yahoo! Mail beta.