da jih ni sram kurbe lažnive!!!!!!
----- Original Message -----
From: "Aleš Černivec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Monday, December 11, 2006 5:39 PM
Subject: Re: [Friclist] Windows VISTA na MSDNAA
Še dobr da ni nobeden verjel "študentu, ki je car".
LP
On 12/11/06, Tomaz Kuralt <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Administrator MSDNAA mi je na vprašanje kdaj bo Vista dostopna za nas
študente odgovoril tole:
"Vista za študente še ne bo tako kmalu dostopna.
Ja sem izvedel, da morajo postaviti licenčni server. Potem pa bo upam
vista
na voljo."
LP, Tomaž
--
Aleš Černivec
Topole 48, 1234 Mengeš
Slovenia
tel. (gsm): 0038631395939