Nastavitve imaš na podstrani od baz (baze.fri.uni-lj.si), in sicer sta dve
datoteki (tnsnames.ora in sqlnet.ora), ki ju moraš spremeniti. Če ne boš
uporabljal TOADa, ti bodo za nastavitve dostopa do serverja takisto pomagali
ti datoteki. Uname in geslo sta pa lani bila vpisna številka in "pb"


lp



On 12/11/06, Robert merič <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Živjo!

Mi lahko kdo pove, kako se od doma skonektaš na Oraclovo podatkovno bazo
na
faksu?
PB VAJE.

lp
Robert


Reply via email to