Nastavitve imaš na podstrani od baz (baze.fri.uni-lj.si), in sicer sta dve datoteki (tnsnames.ora in sqlnet.ora), ki ju moraš spremeniti. Če ne boš uporabljal TOADa, ti bodo za nastavitve dostopa do serverja takisto pomagali ti datoteki. Uname in geslo sta pa lani bila vpisna številka in "pb"
lp On 12/11/06, Robert merič <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Živjo! Mi lahko kdo pove, kako se od doma skonektaš na Oraclovo podatkovno bazo na faksu? PB VAJE. lp Robert
