Sodnik bo poskrbel samo za izris, tvoj program mora sam ugotovit, da je zmagal oz. izgubil.
On 12/12/06, Dejan Jusufovič <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A nas program se mora sam ustavit, ko naredi zmago ali bo za to kdo drug poskrbel npr. sodnik?
Sodnik bo poskrbel samo za izris, tvoj program mora sam ugotovit, da je zmagal oz. izgubil.
On 12/12/06, Dejan Jusufovič <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A nas program se mora sam ustavit, ko naredi zmago ali bo za to kdo drug poskrbel npr. sodnik?