Sodnik bo poskrbel samo za izris, tvoj program mora sam ugotovit, da je
zmagal oz. izgubil.

On 12/12/06, Dejan Jusufovič <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

A nas program se mora sam ustavit, ko naredi zmago ali bo za to kdo drug
poskrbel npr. sodnik?

Reply via email to