Zdravo!

Obvescam vse tiste, ki ne hodite na predavanja ZVRS (sedaj jih ima po
novem Zimic), da smo v ponedeljek zakljucili s knjigo, tako da od sedaj
nam ostanejo le se zapiski.

Mimogrede, ta ponedeljek (18. 12. 2006) bomo tudi 4. letniki pri ZVRS
izpolnjevali tiste ankete, tako da vabim vse, da se tudi zato tam
pojavite in malo ocenite lanske profesorje in asistente.


Mitar

Reply via email to