Zdravo! Obvescam vse tiste, ki ne hodite na predavanja ZVRS (sedaj jih ima po novem Zimic), da smo v ponedeljek zakljucili s knjigo, tako da od sedaj nam ostanejo le se zapiski.
Mimogrede, ta ponedeljek (18. 12. 2006) bomo tudi 4. letniki pri ZVRS izpolnjevali tiste ankete, tako da vabim vse, da se tudi zato tam pojavite in malo ocenite lanske profesorje in asistente. Mitar
