S strani PVIS-a:

   - Domača naloga
   
<http://aris.fri.uni-lj.si/%7Ealenka/gradivaPvis/Doma%C4%8Da%20naloga%20pri%20predmetu%20PVIS.doc>(rok
   za oddajo* 12.01.2007* - izdela jo vsak posameznik, *domača naloga
   je obvezna!*)
   Zaradi tehničnih težav z učilnico LRI4 je rok za oddajo domače
   naloge podaljšan do 12.01.2007. Vsi, ki ste svoje zbirke že
   namestili na strežnik Pelikan, jih do takrat lahko še dopolnite. Vsi, ki ste
   mi nalogo zaradi tehničnih težav poslali kot priponko ali link na moj
   elektronski naslov, do novega roka ustrezno namestite na strežnik Pelikan in
   pošljite link na svojo nalogo preko Lotus Notes elektronske pošte.



On 12/13/06, Tomaz Kuralt <[EMAIL PROTECTED] > wrote:
>
>  Izvedel sem, da Mojca pride sele u soboto tako, da gremo k Alenki
> Rozanec v zacetku naslednjega tedna (ponedeljek ali torek). Oz. drugace ce
> ima kdo drug predlog.
>
>
>
> LP, Tomaz
>
>
>
> *From:* Tomaz Kuralt [mailto:[EMAIL PROTECTED]
> *Sent:* Monday, December 11, 2006 10:36 AM
> *To:* '[EMAIL PROTECTED]'; ' [EMAIL PROTECTED]'; '[EMAIL PROTECTED]
> '
> *Cc:* 'Mojca Galun'
> *Subject:* PVIS pritozba
>
>
>
> Pozdravljeni junaki!!!
>
>
>
> Ker je Mojca Galun ta teden baje v Londonu in ker rabimo pri tem, da
> gremo svoje povedat Alenki Rožane enega nevtralnega predstavnika, bomo šli
> to narest ko ona pride iz Londona. To bo baje konec tega tedna. Tko, da z
> Mojco sva se zmenila, da gremo to narest v petek ali četrtek.
>
>
>
> LP, Tomaž
>


Reply via email to