A je Jaklič povedal kdaj bodo zagovori seminarskih nalog in ali lahko zagovarjamo tudi CVS namesto Subversion-a?
Hvala! ____________________ http://www.email.si/
A je Jaklič povedal kdaj bodo zagovori seminarskih nalog in ali lahko zagovarjamo tudi CVS namesto Subversion-a?
Hvala! ____________________ http://www.email.si/