sem sicer ze pozabil to, ampak a ni da dokler imas poz. koef. v zadnji vrstici lahko delas naprej? Izberes pa vrstico, kjer je ulomek rezultat/kandidat najmanjsi. To je sicer cisto po spominu tako da mogoce, da sploh ni OK. Je pa na fri-info forumu jeti napisal en vodic. Pa se en wordov dokument mora nekje obstajati. Mislim, da ravno tako na fri-info straneh.
Lp, Bine On 1/10/07, Jošt Pristavec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Kaj napises za odgovor, ce imas ze ob nastanku tabele v 1. vrstici same pozitivne koef. ??? in seveda Simplexa ne morš delat naprej ??? -- Jošt Pristavec
