sem sicer ze pozabil to, ampak a ni da dokler imas poz. koef. v zadnji
vrstici lahko delas naprej? Izberes pa vrstico, kjer je ulomek
rezultat/kandidat najmanjsi. To je sicer cisto po spominu tako da
mogoce, da sploh ni OK. Je pa na fri-info forumu jeti napisal en
vodic. Pa se en wordov dokument mora nekje obstajati. Mislim, da ravno
tako na fri-info straneh.

Lp, Bine

On 1/10/07, Jošt Pristavec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Kaj napises za odgovor, ce imas ze ob nastanku tabele v 1. vrstici same
pozitivne koef. ??? in seveda Simplexa ne morš delat naprej ???



--
Jošt Pristavec


Reply via email to