Zivjo! Forvardiram mail od kolega, ki isce php +Mysql programerje.
LP, Domen <[EMAIL PROTECTED]> Čav, Zadnjič sva se slišala v zvezi z programerji in oblikovalci, ki jih potrebuje naš kolektiv. Stvar je taka: Potrebujemo okoli 3 poznavalce skriptnega jezika PHP in podatkovne baze MySQL…znanje jezika SQL Zaželjene so izkušnje iz programiranja spletnih aplikacij, portalov, dela v kolektivu … Na lestvici od 1-5 naj bodo vsaj 3. Potrebujemo tudi dva oblikovalca, zaželjeno poznavanje vektorske bitne grafike, poznavanje orodja PhotoShop, lahko tudi Corel in Ilustrator. Ravno tako zaželjene izkušnje. Na lestvici od 1-5 naj bodo ravno tako vsaj 3. S plačilom je takole: vsak ki pride ima prvi mesec 5€ na uro, potem pa se bo njegovo delo ocenilo. Če bo dokazal da je dober, ima lahko v trenutku 6, 7 ..kasneje celo več. V nasprotnem primeru se bo pač naučil kar bo potrebno pod začetnim plačilom 5€. [EMAIL PROTECTED] Hvala, LP, Luka
