Zivjo!
Forvardiram mail od kolega, ki isce php +Mysql programerje.

LP, Domen
<[EMAIL PROTECTED]>

Čav,



Zadnjič sva se slišala v zvezi z programerji in oblikovalci, ki jih
potrebuje naš kolektiv.



Stvar je taka: Potrebujemo okoli 3 poznavalce skriptnega jezika PHP in
podatkovne baze MySQL…znanje jezika SQL



Zaželjene so izkušnje iz programiranja spletnih aplikacij, portalov, dela v
kolektivu … Na lestvici od 1-5 naj bodo vsaj 3.







Potrebujemo tudi dva oblikovalca, zaželjeno poznavanje vektorske bitne
grafike, poznavanje orodja PhotoShop, lahko tudi Corel in Ilustrator. Ravno
tako zaželjene izkušnje.



Na lestvici od 1-5 naj bodo ravno tako vsaj 3.





S plačilom je takole: vsak ki pride ima prvi mesec 5€ na uro, potem pa se bo
njegovo delo ocenilo. Če bo dokazal da je dober, ima lahko v trenutku 6, 7
..kasneje celo več. V nasprotnem primeru se bo pač naučil kar bo potrebno
pod začetnim plačilom 5€.



[EMAIL PROTECTED]

Hvala,

LP, Luka

Reply via email to