Cau,

asistent je rekel da tm gledajo ip racunalnika iz katerega dostopas do
clankov, tako da je dostop izven knjiznjice onemogocen (razen seveda ce kej
zahekas  :)

Lp
Miha

Živjo,

bi prosil če mi kdo lahko pomaga pri naslednji težavi. Za ZVRS sem izbral
en članek, ki je na internetu plačlji, torej se moram logirat z username
in pass od knjiĹžnice.
Sem se probal po normalni poti ( sem ĹĄel na tisto stran ) vendar ni ĹĄli.
Baje da je treba preko strani od knjiĹžnice oz. univerze???

Nekaj sem tudi ujel da se da to samo na faksu prijavit tja gor.

Če kdo kaj ve, bi se zelo priporočil za nasvet.

lp Matej

Reply via email to