Cau, asistent je rekel da tm gledajo ip racunalnika iz katerega dostopas do clankov, tako da je dostop izven knjiznjice onemogocen (razen seveda ce kej zahekas :)
Lp Miha Ĺ˝ivjo, bi prosil Äe mi kdo lahko pomaga pri naslednji teĹžavi. Za ZVRS sem izbral en Älanek, ki je na internetu plaÄlji, torej se moram logirat z username in pass od knjiĹžnice. Sem se probal po normalni poti ( sem ĹĄel na tisto stran ) vendar ni ĹĄli. Baje da je treba preko strani od knjiĹžnice oz. univerze??? Nekaj sem tudi ujel da se da to samo na faksu prijavit tja gor. Äe kdo kaj ve, bi se zelo priporoÄil za nasvet. lp Matej
