Živjo, še tukaj vprašam. Zanima me, a je tukaj kdo, ki je letos obiskoval TOR 1 - rabil bi zapiske predavanj in vaj (bolj me zanimajo vaje, prav bi prišlo pa oboje). Bi bil zelo hvaležen, če bi kdo bil pripravljen stvari posoditi za kopiranje.
Hvala in LP, Nejc Škoberne
begin:vcard fn;quoted-printable:Nejc =C5=A0koberne n;quoted-printable:=C5=A0koberne;Nejc email;internet:[EMAIL PROTECTED] tel;fax:+38653810387 tel;cell:+38631883217 x-mozilla-html:FALSE version:2.1 end:vcard
smime.p7s
Description: S/MIME Cryptographic Signature
