Živjo,

še tukaj vprašam. Zanima me, a je tukaj kdo, ki je letos obiskoval
TOR 1 - rabil bi zapiske predavanj in vaj (bolj me zanimajo vaje,
prav bi prišlo pa oboje). Bi bil zelo hvaležen, če bi kdo bil
pripravljen stvari posoditi za kopiranje.

Hvala in LP,
Nejc Škoberne
begin:vcard
fn;quoted-printable:Nejc =C5=A0koberne
n;quoted-printable:=C5=A0koberne;Nejc
email;internet:[EMAIL PROTECTED]
tel;fax:+38653810387
tel;cell:+38631883217
x-mozilla-html:FALSE
version:2.1
end:vcard

Attachment: smime.p7s
Description: S/MIME Cryptographic Signature

Reply via email to