A ste dobli pol mahkovica dones?

Matej Pintar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Zivjo!

Prilagam upam, da "koncni" produkt LBOS-a 1. skupine. Narediti smo 
morali TCB in MCB inicializacijo, ter pa preveriti, če TIMER dela 
pravlno. Dodali smo dva fajla, in sicer "mcb.s" in "mcb.inc", ki jih 
morate v svoj workspace se dodatno importati.

Ker DISPATCH se ni implementiran (to naredi druga skupina), program 
zaenkrat skoci kar v MAIN.

Veliko srece pri nadaljnem delu.
LP (by 1. skupina)



 
---------------------------------
Never Miss an Email
Stay connected with Yahoo! Mail on your mobile. Get started!

Reply via email to