Miha Sinkovec Wed, 24 Jan 2007 01:56:21 -0800
Danes je reku asistent v laboratoriju, da bo sprejemal seminarske nekje do 16h danes, ce zelite iti na rok 1.2.2007.
Pa pridte raje kej prej...da ne bo kej narobe :) LP MIHA