nisem bil ravno na rpedavanjih sem pa nekje zasledil tole
fevh - file edit view help pomoje opisuje zasnovo vrstičnega menija uporablja se pri grafičnem (aplikativnem) vmesniku lastnosti so pa najbrž tisto kar v knjigi uporabljajo WIN wosh - window object view help nekako isti šmorn le da je objektno usmerjen lastnosti pomoje kar stvari glede objektnih vmesnikov kdo uporablja nimam blage poglej si predmet Uporabniški Vmesniki na vsš je nekaj noter o tem a se komu sanja kakšni so ti ustni od GTP? On 1/28/07, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Se da komu k je bil na predavanjih takrat ko ste jemal FEVH/WOSH napisat kaj je povedal od tega? Ker v skripti ne pise NIC. Hvala. Lp Ales On 1/24/07, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > izpit 24.1.2007 > > 1) FEVH/WOSH > 2) stežnik/odjemalec > 3) razloži postopke za določanje robov (find edges) > 4) katere postopke za odstranjevanje zakritih površin poznaš > 5) sevalna/rekurzivno metanje žarkov > > LP > > On 1/17/07, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Kaksen je najboljši način, da se učim za ta izpit? > > Ali je dovolj, da se navadim, kar je na listih, ki jih je dal na > > predavanjih, ali je potrebno imeti kaksne dodatne zapiske s predavanj > (na > > katerih nisem bil ravno pogosto ...pac petek popoldne)? > > Ce ima kdo kasne pametne zapiske naj sporoči, da se kaj zmenmo. > > > > LP > > Mitja > > >
