Lep pozdrav!

A bi bil kdo tak frajer pa mi poslal kaksen demo od VS dela domace naloge? Jst se cist nc ne znajdem, zadeva hoce met kr ene executable datoteke :))
Sam tok da bi vzorec videl ...

lp,
Miha

Reply via email to