Lep pozdrav!A bi bil kdo tak frajer pa mi poslal kaksen demo od VS dela domace naloge? Jst se cist nc ne znajdem, zadeva hoce met kr ene executable datoteke :))
Sam tok da bi vzorec videl ...
lp, Miha
Lep pozdrav!A bi bil kdo tak frajer pa mi poslal kaksen demo od VS dela domace naloge? Jst se cist nc ne znajdem, zadeva hoce met kr ene executable datoteke :))
Sam tok da bi vzorec videl ...
lp, Miha