Ja, itak! Bring it on!
On 4/18/07, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo! Malo uradnega spama. Ponujajo se, da bi na fakulteti naredili tudi predstavitev tega studija. A to koga zanima? Ce ja, bom sporocil naprej, da smo zainteresirani. Mitar
Ja, itak! Bring it on!
On 4/18/07, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo! Malo uradnega spama. Ponujajo se, da bi na fakulteti naredili tudi predstavitev tega studija. A to koga zanima? Ce ja, bom sporocil naprej, da smo zainteresirani. Mitar