Ja, itak! Bring it on!

On 4/18/07, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zdravo!

Malo uradnega spama. Ponujajo se, da bi na fakulteti naredili tudi
predstavitev tega studija. A to koga zanima? Ce ja, bom sporocil naprej,
da smo zainteresirani.


Mitar


Reply via email to