Za vse tiste ki ne vedo natancno roke za oddajo, vam posiljam odgovor asistenta Pregeljca:

"Spostovani, prosil bi Vas, da mi posljete opis organizacijskega problema na [EMAIL PROTECTED] (ker na tistem mailu zbiram vse gradivo). Prosim, da to storite pred zadnjimi vajami (torej pred torkom ali cetrtkom 24.4. ali 26.4.), ker bomo na teh zadnjih vajah predstavljali prav te organizacijske
probleme in njihovo razvrstitev.
Glede starsevskih anket pa velja, da bi bilo sicer najbolje oddati jih na teh vajah, ne bo pa nic narobe, ce jih oddate po prvomajskih pocitnicah dr. Hovelji. Vsekakor pa morate to narediti takoj po prvomajskih pocitnicah zaradi evidence izpolnjenih obveznosti ==> podpis v indeks!
Hvala za razumevanje in lep pozdrav, asistent"


In to je to...

LP, Marko

_________________________________________________________________
Don't just search. Find. Check out the new MSN Search! http://search.msn.com/


Reply via email to