Mene tut zanima kaj pišemo!? Sm mel napisano v unih zapiskih, ki sm jih pozabu pri EPF prejšnji tedn...
LP! J. On 4/23/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zanima me, do katere snovi pišemo jutrišnji kolokvij za OR? Hvala in LP, Matjaž
-- Jernej Vrčko Cesta 4.julija 62 8270 Krško, Slovenija GSM: 040 45 46 41 MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] SKYPE: kekecpasteta
