Mene tut zanima kaj pišemo!?
Sm mel napisano v unih zapiskih, ki sm jih pozabu pri EPF prejšnji tedn...

LP!
J.

On 4/23/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zanima me, do katere snovi pišemo jutrišnji kolokvij za OR?

Hvala in LP,
Matjaž




--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to