Zdravo! Kot verjetno ze veste, bo 28. in 29. 4. delovni MoCo vikend. Dobili se bomo pri meni v Ljubljani, da dva dni z neverjetno zagretostjo delamo na simulatorju motorolce in ostalega prilozenega cipovje.
Delovni vikend je odprt za vse, ki bi si lahko nasli kaj casa, da pripomorejo k temu, da se bo projekt koncno premaknil v kaksno delujoco verzijo (manjka le se nekaj stvari in te mislimo koncati ravno na tem vikendu). Ce se bo kdo oglasil, se mi naj javi, da vemo pripraviti prostor, hrano, zabavo, punce za cez noc ... Skratka malo delovnega obstudijskega druzenja s posrednim namenom izboljsati prepustnost pri ARS1 in ARS2. Mitar
