Zdravo!

Kot verjetno ze veste, bo 28. in 29. 4. delovni MoCo vikend. Dobili se
bomo pri meni v Ljubljani, da dva dni z neverjetno zagretostjo delamo na
simulatorju motorolce in ostalega prilozenega cipovje.

Delovni vikend je odprt za vse, ki bi si lahko nasli kaj casa, da
pripomorejo k temu, da se bo projekt koncno premaknil v kaksno delujoco
verzijo (manjka le se nekaj stvari in te mislimo koncati ravno na tem
vikendu). Ce se bo kdo oglasil, se mi naj javi, da vemo pripraviti
prostor, hrano, zabavo, punce za cez noc ...

Skratka malo delovnega obstudijskega druzenja s posrednim namenom
izboljsati prepustnost pri ARS1 in ARS2.


Mitar

Reply via email to