1nal: mel si AO* graf in si mogel nasteti vse mozne resitve. b) napisat AO* algoritem v prologu ki je uporabljal depthfirst search. C) dopolnit ta algoritem tako da ti je vrnu graf ( t(node, subtrees)) 2.nal: gradnja klasifikacijskih dreves - mel si dane podatke (3 atributi , razred z dvema vrednostima) in si mogel napisat kateri atribut bi bil najbolsi pri info gain, info gain ratio in gini in zakaj(brez racunanja). Pa se formula za gini indeks. 3.nal Kaj je QDE+slov prevod? Pol pa se nek algoritem za to(mislim da QSim) Pa zakaj je ta algoritem popoln in nekorekten(blef) 4. induktivno ucenje - spet neka kratica(xxIL) za nek algoritem in spet podoprasanja o njemu 5nal: bayes - primerjava verjetnosti+razlaga in izracun. Bila so pa 4stanja
Sem pisal bol na pamet, mislim pa da bo pomagal. LP -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Betalord Sent: Saturday, June 23, 2007 12:40 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] uisp Jaz se tudi priporocam za prosojnice :) Lahko kdo pove kaksen je bil uisp izpit zdele ta prvi rok? ----- Original Message ----- From: "Marko Kotar" <[EMAIL PROTECTED]> To: "FRIClist" <[email protected]> Sent: Saturday, June 23, 2007 12:42 AM Subject: Re: [Friclist] uisp > vpra¹i ale¹a hribarja. Poglej na fric listi za mail. > > Ernest <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Se da kje dobit �e ostale > Bratkove prosojnice? Baje jih je nekomu dal > za skopirat. > > > > > --------------------------------- > Never miss an email again! > Yahoo! Toolbar alerts you the instant new Mail arrives. Check it out. __________ NOD32 2047 (20070208) Information __________ This message was checked by NOD32 antivirus system. http://www.eset.com
