Hallo Jolien,

Wat je zou kunnen doen is de navigator en/of de stylist aan de linkerkant te dokken. Hierdoor schuift je pagina naar rechts. Door de breedte van de navigator en/of de stylist aan te passen kun je vervolgens de positie van je pagina nog veranderen. Het dokken van de stylist/navigator doe je door deze eerst weer te geven middels de knoppen in de werkbalk en vervolgens met de ctrl toets ingedrukt naar linkerkant van het venster te slepen.

Groeten,

Bert Meersma

Jolien Oeben wrote:

Ik gebruik sinds een tijdje OOo 1.1.4 (Engels) en het bevalt me heel erg goed. Toch zou ik graag ��n ding willen veranderen, ik wil mijn pagina namelijk gecentreerd
op mijn scherm hebben en dus niet links uitgelijnd zoals het nu is.
Ik weet dat ik de pagina in het midden kan uitlijnen, maar dan werk ik gelijk op een grootte van 127%, wat nou niet bepaald fijn is!

Mijn vraag is dan ook of het mogelijk is om de pagina te kunnen centreren, zonder daarbij in te moeten zoomen.
Alvast bedankt!

Groeten Jolien



---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan