Beste CorH,

Zoals Cor Nouws al schreef bestaat deze functie in Calc (nog) niet. De categoriekeuze "Financieel" is voor zover mij bekend alleen een keuzemogelijkheid in Excel en niet in Calc. De enige mogelijkheid is die door Cor N. wordt aangedragen, een aparte kolom voor het valutatekens en het bedrag in getalopmaak met 2 cijfers achter de komma. Op papier lijkt dan alles juist uitgelijnd als in Excel.

Met vriendelijke groet,
Henk van der Burg

CorH schreef:
Dat is het Valutateken, dit snap ik ook wel.
Ik boel dus op een cel gaan staan rechtermuisklik dan *cellen opmaken* en dan een keuze uit de categorie maken. Financieel staat daar niet meer bij, als je dat kon kiezen zag de reeks er zo uit

EUR   123,00
EUR     23,00
EUR         3,00

ik weet niet of het over komt maar de komma's zijn mooi recht uitgelijnd en het valutateken staat links uitgelijnd.

CorH

Arnold Huzen schreef:
In mijn versie van 2.1 onder windows staat het links van het procent-knopje.

Arnold Huzen



CorH schreef:
Hallo,

Ik ben sinds kort ben ik gebruiker van OpenOffice.org 2.1 de NL versie met Java Nu het volgende, hoe kan ik een reeks cellen een financieel format geven zodat het valutateken altijd netjes links komt te staan. Voorheen kon je dat kiezen uit het rijtje maar dat staat er niet meer tussen.
Alvast bedankt voor uw reactie.

CorH


---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]




---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan